Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Haber Fenerbahçeli Alper Potuk patladı: Kabul etmiyorum!

CR7

Moderatör
Yönetici
1594513027382.png

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun Süper Lig ile ilgili açıkladığı yeni yabancı oyuncu kuralının kendi üzerinden tartışılmasına tepki gösterdi. Yabancı oyuncu sınırlamasının kendisini ilgilendirmediğini vurgulayan Alper, "Yattığım yerden para kazanmak amacında olsaydım, ne sezon başı tarihte görülmemiş indirim yapar, ne de devre arasında 2.5 yıllık garanti ücretimden vazgeçerek ayrılmak istediğimi yönetim kuruluna iletirdim." ifadelerini kullandı.

Alper Potuk, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

'Yapılan yorumlarla terbiyesizliklerin ulaştığı nokta haddini aştı'

"10 yıldır 300 maçın üzerinde oynamış bir oyuncu olarak yabancı sınırlaması üzerinden şahsım adına yapılan yorumları, algıları kabul etmiyorum. Futbol kariyerim boyunca yaklaşık 10 hocayla çalışıp, birçok yıldız oyuncunun arasında, 25-30 maç ortalamasıyla sahadaydım. Ben sustukça yapılan yorumlarla terbiyesizliklerin ulaştığı nokta haddini aştı.''

CR7

Moderatör
Yönetici
Bunlara zamanında bu paralar verildiği için böyle rahat rahat konuşabiliyorlar maalesef, sorsan 300 maçta ne yaptın diye elinde cevap yok.

emrahakdgn

Yeni Üye
Alper sen mi fenerbahceye kazandirdin fenerbahce mi sana.
üst perdeden sallamamak lazim. içini doldurmadigin cumleler kurma