Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Bitti Kasa:1000 TL ---> Hedef: 3300 ----> 10 Kişiye 30 TL Nakit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Th2828

Yeni Üye
neyse beyler olsun uzatcak bişeyyok gönüllerinden ne istiyolarsa onu yollarlar ben @ADMİN e attım dm merak ediyorum btc yi ilk defa kullancam :)

Ricardo

Yeni Üye
Arkadaşlar konu @ADMİN ' de şuan da yaptığınız ayıp.

Bu konu uzamasın herkese vermek istedik verdik.

Siz böylee ufak şeylerin hesabını yaparsanız işimiz var.

Biz bizimle hergün olacak insan arıyoruz.

Herkese iyi günler konu uzamasın.

Polat03

Yeni Üye
zaten ödülü hakeden 5-6 kişiydi bize de kişi başı 50tl düşmesi en doğal hakkımız di sonradan gelenlerin hiçbir hakkı yoktur onların değil bizim kicimizdan terler akti japonlara gol attıran a kadar .insiyatif alınacaksa bu bizim hakkımızın azaltılarak onlara verilmesiyle olmamali

asus1995

Yeni Üye
zaten ödülü hakeden 5-6 kişiydi bize de kişi başı 50tl düşmesi en doğal hakkımız di sonradan gelenlerin hiçbir hakkı yoktur onların değil bizim kicimizdan terler akti japonlara gol attıran a kadar .insiyatif alınacaksa bu bizim hakkımızın azaltılarak onlara verilmesiyle olmamali
Hay agzına saglık demek ıstedıgım buydu yoksa ınsıyatıf alıp 50 tl verme meselesı deıl

Ricardo

Yeni Üye
30 tl yerine 50 olsa çok mu fark edecek.

Keyif almaya bakın.

Uzun vade kazanmak isteyen forumda aktif olur daha sonra görürsünüz ne kazandığınızı.

Geçen hafta 5 kişiye 1k dağıtılacaktı, hafta sonu yine aynı rolling kişi başı 1k düşecek şekilde yapılacak.

Ama sizler 5-10tl için böyle şeyler yazarsanız zor.

Th2828

Yeni Üye
beyler ben sizin demek istedignizi anladım haklısınız konu zaten 50 20 tl falan deil de uzatmaya gerek yok daha sağlık olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...