Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Bitti Kasa:1000 TL ---> Hedef: 3300 ----> 10 Kişiye 30 TL Nakit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Polat03

Yeni Üye
mesele gerçekten 5-10tl meselesi değil bu uygulama yanlış sonradan gelip 2 mesaj atan ile 2-3 saat emek verinin hakkı aynı olmamalı.

Ricardo

Yeni Üye
SON SÖZ !!

Yarın öbür gün pişman olup utanacağınız şeyleri yazmayın !

Bu forumun gücünü bilmiyorsunuz , utanırsınız bir kaç gün sonras emeğinizin karşılığını alınca.

BTC adresleri Admine iletilsin kendisi işini bitirip gelince açıklama yapar.

asus1995

Yeni Üye
SON SÖZ !!

Bu forumun gücünü bilmiyorsunuz , utanırsınız bir kaç gün sonras emeğinizin karşılığını alınca.

Ya neyın pısmanlıgı anlamadım kı adam ıstıuosan bı ton adam getırwlım ama hak ettıgıne hakkını vereceksınız 6-7 saat buraya ayırdık nıye bı sor kendıne?

Ricardo

Yeni Üye
Ya neyın pısmanlıgı anlamadım kı adam ıstıuosan bı ton adam getırwlım ama hak ettıgıne hakkını vereceksınız 6-7 saat buraya ayırdık nıye bı sor kendıne?

@asus1995 Konu kapandı.

bundan sonra uğramazsın sakın mesajı uzatma.

istediğini kendi kendine düşünebilirsin ödülün gönderilecek , daha sonra gelmemek senin elinde.

Allaha emanet

Polat03

Yeni Üye
SON SÖZ !!

Ricardo kardeşim bunu üzülerek yazıyorum bu forumda adalet buysa bu benim ilk ve son forum girişim olur adalet benim için herşeyden önemlidir

muhammet99

Yeni Üye
SON SÖZ !!

btc turk olur mu hesab numarası nerde yazar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...